додому Новини У Тернополі подорожчає вода, проте не для всіх

У Тернополі подорожчає вода, проте не для всіх

476

З 1 жовтня платити за воду більше доведеться бюджетним установам і комунальному підприємству "Тернопільміськтеплокомуненерго". Таку постанову прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Тарифи зростуть для бюджетних установ майже на 8%, а для "Тернопільміськтеплокомуненерго" на 8,5%.

Володимир Водовіз, начальник планово-економічного відділу КП "Тернопільводоканал": "На централізоване водопостачання для бюджетних установ тариф становитиме 2,31 грн. без ПДВ. Для КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" – 2,17 грн. без ПДВ. На централізоване водовідведення для бюджетних установ вартість буде 3,06 грн., а "Тернопільміськтеплокомуненерго" – 2,79 грн".

Причиною здорожчання води у "Тернопільводоканалі" називають зростання цін на електроенергію. З часу останньої зміни тарифів на воду для бюджетних установ, ціна на електроенергію зросла на 24%. Водоканалівці наголошують: для споживачів-тернополян нічого не зміниться. Тарифи залишаться такими ж, як і були. Здорожчання не мають спровокувати ріст цін для населення і у "Тернопільміськтеплокомуненерго".

Володимир Водовіз, начальник планово-економічного відділу КП "Тернопільводоканал": "Це тарифи, вартість послуг, які вони використовують для своїх потреб. Тобто, це є не дуже великі обсяги. Це для їхніх технологічних потреб вода і це не повинно дуже вплинути на зростання тарифів на їхні послуги".