додому Головні У Тернополі почався традиційний об’їзд шкіл

У Тернополі почався традиційний об’їзд шкіл

2037

До моменту, коли школярі України сядуть за парти, залишилося десять днів. Сьогодні у Тернополі почався традиційний об’їзд шкіл, який визначає готовність навчальних закладів до нового навчального року. Разом із представниками міського управління освіти тернопільські школи оглядала наш кореспондент Юлія Судомир.

У 28 школі пахне свіжим ремонтом. Хоча до першого дзвоника залишилось ще десять днів, навчальний заклад виблискує чистотою і готовий зустрічати учнів хоч сьогодні. Позаду – два місяці напруженої роботи і батьків і педагогів. Кожен доклався, аби дітям у школі було комфортно. На першому поверсі, при вході у класи вмонтували телевізор, який відтепер служитиме для учнів, батьків та педагогів інформаційною дошкою.

У 28 школі навчається більше тисячі ста учнів. Для такої кількості дітей двох кабінетів інформатики було замало. Цього року цю проблему вдалось вирішити – закупили комп’ютери і відкрили ще два класи. Тепер у школі їх чотири. Також є кабінет, у якому дівчат колись навчали кулінарії. Цього року його капітально відремонтували, закупили нове кухонне обладнання. Відтепер тут не тільки готуватимуть.

Об’їзд шкіл перед першим дзвоником традиційно роблять щороку, каже Ольга Похиляк. Перевіряють усе.

-Дивимося все – територію школи, як готові стадіони, площадки, дивимося саме приміщення школи. Відповідно, спортзали, кабінети, в яких будуть навчатися діти. І, зважаючи на те, що зараз ми запроваджуємо інклюзію, відповідно, кабінети готують для дітей з інклюзією, кабінети нові інформатики вже для початкової школи, звертаємо увагу на все, – розповідає Ольга Похиляк.