![137300735-1735764493274207-6439755187909254111-o](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/137300735-1735764493274207-6439755187909254111-o-640x511.jpg)
У Тернополі розпочали демонтаж ялинки та шопки. Робітники за допомогою підйомників зняли прикраси.
Спочатку зібрали ялинкові іграшки – а згодом демонтували ілюмінації. У 2022 році головну ялинку починали розбирати 31 січня. Цьогоріч це роблять раніше, бо різдвяні свята за новоюліанським календарем уже скінчилися, а ще демонтаж святкової атрибутики пришвидшили через холодну погоду. Також на Театральному майдані почали розбирати різдвяну шопку