Головна Новини У Тернополі планують розширити тролейбусну мережу

У Тернополі планують розширити тролейбусну мережу

369

vlcsnap-2016-01-27-17h21m48s375У 2016 році в Тернополі будуть нові тролейбуси та тролейбусні лінії. Влада міста планує розширення тролейбусної мережі. Новий маршрут сполучатиме мікрорайон “Аляска” та масив “Дружба”. У дальших планах є і сполучення вулиці Бродівської бічної, що на Промисловому масиві, з центром Тернополя. А ще придбають десять  тролейбусів , так званих – гармошок, які курсуватимуть новими маршрутами, та посилять уже існуючі.

Влада міста вдосконалює тролейбусне сполучення. Маршрути №1, 2 та 8 підсилять, проведуть і і нові тролейбусні лінії. Окрім того придбають 10 тролейбусів «гармошок» , а шість старих – відремонтують.

– Планується збудувати нову тролейбусну лінію, яка сполучить мікрорайон Аляска і масив Дружба. Крім того, є проектний кошторис, який сполучить вул.Бродівську з містом Тернополем. Але це дальша перспектива. Цього року хочемо відмовитися від практики придбання коротких тролейбусів. Будемо купляти тролейбуси чеського виробництва “Шкода”, як люди називають “гармошка”. Заплановано придбати 10 таких тролейбусів, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here