додому суспільство У Тернополі планують розробити новий автобусний маршрут громадського транспорту – 1а

У Тернополі планують розробити новий автобусний маршрут громадського транспорту – 1а

370

У Тернополі планують розробити новий автобусний маршрут громадського транспорту – 1а. Він курсуватиме першим тролейбусним маршрутом. Завдяки цьому, обіцяє влада міста, тролейбуси знову поїдуть у Велику Березовицю.

Найближчим часом у Тернополі з'являться нові-старі маршрути. Перший – автобусний 1а. Ним курсуватимуть три автобуси, які вдалося нарешті забрати у Львівського автобусного заводу. Відповідне рішення виконавчий комітет міської ради вже прийняв. Маршрут співпадатиме з першим тролейбусним і сполучатиме вулиці Карпенка – Лесі Українки.

 

Проте і самим тролейбусам, які раніше ним курсували, знайдуть застосування.  На прохання тернополян чиновники планують відновити восьмий тролейбусний маршрут, який тимчасово через брак громадського транспорту скасували. Щоправда для цього знадобиться ще одне відповідне рішення виконкому.

Сергій НАДАЛ, міський голова Тернополя: "Ті тролейбуси, які були на цьому маршруті, ми будемо мати можливість їх зняти, щоб поставити їх на маршрут №8… Він їхав з Березовиці, центральна частина міста, "Дружба", щоб охопити повністю місто".