Головна благоустрій У Тернополі перекриють рух на вулиці, де ремонту не було більше 30...

У Тернополі перекриють рух на вулиці, де ремонту не було більше 30 років

256

vlcsnap-2014-08-13-18h33m28s79У Тернополі перекриють рух на вулиці, де ремонту не було більше 30 років. Мова йде про вулицю Текстильну. Її капітальний ремонт розпочнуть вже завтра. Ремонтуватимуть почергово дві ділянки загальною протяжністю понад 500 метрів. Поки автотранспорт може їздити Текстильною, дорогу перекриють лише на кілька днів. Коли саме – обіцяють попередити.

– В якому стані була ця частина: напливи, колійність, які унеможливлювали рух, що легківки вже дном черкали…

Про яку вулицю йде мова, знає кожен, хто хоч раз їздив Текстильною. Ями засипали, проте грунтовного капітального ремонту вона не бачила років з 30, кажуть комунальники. І додають: про плачевний стан дороги скоро можна буде забути. Її не просто включили у титульний список, там починають капремонт.

– Ділянка в межах трохи нижче від митниці до залізничного переїзду розбита на дві черги: перша нижче на 100 м від митниці до заправної станції, і друга черга – до ділянки, де ми проводили капремонт позаминулого року, – пояснює начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.


Загальна протяжність обох ділянок – понад півкілометра. Вартість першої – майже три мільйони. Там вже працюють геодезисти, далі за покриття візьмуться дорожники. Поки ремонтуватимуть смуги почергово, тому проїхати вулицею можливо. Перекрити Текстильну доведеться, коли укладатимуть верхній шар дорожнього покриття, тобто на 2-3 дні. Коли – повідомлять згодом.

– Об’їзд з двох сторін. Під’їзд до митниці – з Об’їзної дороги від Подолян, а до митного складу фури будуть їхати від транспортної розв’язки на вулиці Злуки і повертатись туди на поворот, – каже Олег Вітик.

Першу чергу робіт планують закінчити до До дня міста, тобто до 28 серпня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here