![vlcsnap-2023-04-12-17h00m10s478](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/vlcsnap-2023-04-12-17h00m10s478-640x360.jpg)
Великодні смаколики для хлопців на передову освятили у Тернополі. Гуманітарний вантаж відправили для бійців 105 бригади територіальної оборони. Окрім гостинців на фронт передали і необхідне спорядження і будматеріали.
Великодні смаколики для хлопців на передову освятили у Тернополі. Гуманітарний вантаж відправили для бійців 105 бригади територіальної оборони. Окрім гостинців на фронт передали і необхідне спорядження і будматеріали.