Головна духовність У Тернополі освятили храм для студентів

У Тернополі освятили храм для студентів

1063

vlcsnap-2015-05-25-16h29m07s74У Тернополі освятили храм для студентів. Тепер на території третього корпусу Галицького коледжу, що на вулиці Лепкого 12, буде діяти церква для студентів навчального закладу і мешканців навколишніх будинків. У Тернополі постав ще один дерев’яний храм, побудований за гроші меценатів.

У неділю, 24 травня, для християн гостинно відкрив двері храм Покрови Пресвятої Богородиці. Священики, адміністрація Галицького коледжу сподіваються, що парафіянами церкви стануть студенти, викладачі і мешканці мікрорайону.

– Ми розуміємо, що храм – це завжди є місце Божої присутності. І коли ми говоримо, що в суспільстві нам бракує Господа Бога і ми маємо дуже багато сумнівів як нам жити,що нам робити, до чого іде наше життя, то храм – це те місце, в якому людина знаходить відповіді на щоденні запитання свого духовного життя. Тому цей храм – це ковчег спасіння. Кожна людина, яка приходить сюди на молитву, зможе відчути, що Бог її любить, – розповідає настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці отець Олег Харишин.

Освятив храм та очолив святкове Богослужіння Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Владика Василій Семенюк. Духовний розвиток завжди був невід’ємною частиною навчального процесу в Галицькому коледжі. Священики проводять тут уроки християнської етики для студентів. Новий храм допоможе і надалі виховувати молодь у християнських традиціях.

– Спільною нашою ідеєю було відродження такої громадської організації “Українська молодь – Христові”. І на базі цієї студентської церкви якраз буде відроджуватися ця громадська організація. Доречі, це дуже приємно, що відгукуються молодь інших і загальноосвітніх навчальних закладів, особливо вищих навчальних закладів для того, щоби творити, розвивати, цю організацію для доброчинних справ. Ця церква не тільки для Богослужінь, а й для інших духовних наших національних традицій, щоб їх розвивати, – каже директор Галицького коледжу ім.В.Чорновола Марія Баб’юк.

Храм дерев’яний, збудований у галицькому архітектурному стилі. Автор проекту – Роман Сулик, який є головним архітектором майстерні отців-студитів “Розвій” у Львові. Міський голова каже, новоосвячений храм є справжньою інвестицією в розвиток міста, в розвиток духовності народу. Священики, адміністрація Галицького коледжу запрошують усіх тернополян на Божественні Літургії у новоосвячену церкву Покрови Пресвятої Богородиці.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here