![vlcsnap-2022-10-24-19h37m16s639](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/vlcsnap-2022-10-24-19h37m16s639-640x360.png)
Замість робочої форми – футбольна. У Тернополі організували благодійний турнір з мініфутболу, у якому взяли участь представники держслужб і гості з Івано-Франківська. Мета благодійного заходу – зібрати гроші на автівку українським військовим.
Замість робочої форми – футбольна. У Тернополі організували благодійний турнір з мініфутболу, у якому взяли участь представники держслужб і гості з Івано-Франківська. Мета благодійного заходу – зібрати гроші на автівку українським військовим.