додому здоров'я У Тернополі оновили поліклінічне відділення лікарні швидкої допомоги

У Тернополі оновили поліклінічне відділення лікарні швидкої допомоги

576

У Тернополі оновили поліклінічне відділення лікарні швидкої допомоги. Роботи тривали 4 місяці. За цей час відремонтували лише перший поверх, а обійшлось міському бюджету це у більш як 450 тисяч гривень. Уже відбулось урочисте відкриття оновленого рентген-кабінету та реєстратури поліклініки.

У поліклінічному відділенні лікарні швидкої допомоги, що знаходиться на вулиці Острозького, шість, на обліку перебуває 50 тисяч пацієнтів. Бувають дні, коли на обстеження приходить близько тисячі людей. Протягом 4 місяців, коли перший поверх ремонтували, усі вони тіснилися на другому та третьому, а рентген робили у лікарні швидкої допомоги. Проте перетерпіти дискомфорт було варто, запевняє говний лікар Ярослав Чайківський.

Ярослав Чайківський, головний лікар Тернопільської комунальної лікарні швидкої допомоги: "Ми маємо на сьогоднішній день сучасну реєстратуру, де вже все відкрито, де є доступ до реєстратора, доступ працівникам реєстратури до амбулаторних карточок, а також, що є дуже важливо, до електронної бази даних, де відповідно наші пацієнти записуються в тому числі і через Інтернет на прийом до лікаря".

У поліклініці є електронний флюорограф, рентген-кабінет, сучасні лабораторії та зручні кабінети для лікарів.

Ярослав Чайківський, головний лікар Тернопільської комунальної лікарні швидкої допомоги: "З правого в ліве крило ми перенесли рентген-кабінети. Ми також і оновили апаратуру, придбали комп'ютери, поставили нове обладнання в лвбораторії і це також полегшує роботу нашим медичним працівникам і, відповідно, підвищує якість тих обстежень,  які проводяться в рентген-кабінеті".

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Саме головне – це проведено ремонтні роботи, не просто зроблено ремонт стін, підлоги і даху, а оновлено комунікації, це була найбільша сума витрат і крім того встановлено нове сучасне обладнання, яке дає можливість якісніше обслуговувати населення і покращити поряд з тим умови роботи лікарів".

Ремонт першої поліклініки коштував міському бюджету майже півмільйона гривень.