додому здоров'я У Тернополі – оновлена амбулаторія та нові машини «швидкої»

У Тернополі – оновлена амбулаторія та нові машини «швидкої»

353

Медицина – якнайближче до людей. У Тернополі відкрили ще одну оновлену амбулаторію загальної практики сімейної медицини №14. Кілька таких сучасних закладів вже працює у різних мікрорайонах міста. Новий знаходиться на вулиці Куліша на масиві "Сонячний" і обслуговуватиме близько 6 тисяч людей. За гроші з міського бюджету там встановили сучасне медичне обладнання. 

Закупили і сумки сімейного лікаря, за допомогою яких медики зможуть надавати повноцінну допомогу під час виклику додому. В самій амбулаторії можна зробити аналізи і обстеження, передбачені Міністерством охорони здоров’я України. Відкриття амбулаторій входить у програму “Здоров’я тернополян” на 2013-2015 роки. Цьогоріч планують відкрити ще три заклади такого типу. Для трьох філій Центру первинної медико-санітарної допомоги Тернополя купили по одній машині швидкої допомоги.

– Незважаючи на те, що держава вже десятками років не виділяє грошей на придбання обладнання, ми ці кошти виділяємо з міського бюджету. Минулого року на галузь медицини було виділено 1,5 млн грн. Це придбання обладнання, техніки, ремонтні роботи, в тому числі і придбання трьох автомобілів, які будуть використані для трьох філій медико-санітарної діагностики, які знаходяться відповідно на "Дружбі", "Східному" і в центрі. І на цей рік ми запланували виділити 2 млн на медицину, також на придбання техніки, обладнання, і ремонт в медичних корпусах, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.