додому Новини У Тернополі офіційно є троє мільйонерів

У Тернополі офіційно є троє мільйонерів

555

У Тернополі офіційно вже троє мільйонерів. За даними працівників Мінстерства доходів та зборів, основними джерелами отримання прибутку мільйонерів є інвестиційний прибуток, заробітна плата, іноземні доходи, успадковане майно. Деклараційна кампанія ще триватиме до 1 травня, відтак, у Міндоходів та зборів закликають платників податків задекларувати свої доходи.

Понад 3 тисячі декларацій про майновий стан подали цьогоріч до органів Міндоходів області мешканці Тернопільщини. В тому числі майже 2 тисячі задекларували доходи з метою реалізації права на податкову знижку. За результатами декларування платниками задекларовано всього доходів у сумі понад 60 мільйонів гривень.

– Нам на сьогоднішній день вже проведено аналіз інформаційних баз за формою 1ДФ, які подавали податкові агенти, і за попередніми підрахунками ми очікуємо подачі декларацій більше 12 тисяч громадянами про отримані доходи за 2013 рік. В тому числі 5,6 тисяч декларацій від громадян, які бажають отримати право на податкову знижку, – розповідає начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів у Тернопільській області Володимир Брудко.

Декларації про доходи понад 1 мільйон гривень подали троє тернополян.

– Ці громадяни задекларували доходи у вигляді заробітної плати, продаж нерухомого майна і доходи, які вони отримали у вигляді спадщини і девідентів. Цими громадянами на час подання спадщини вже було сплачено 271 тисяча гривень, крім того, за наслідками поданої декларації вони мають ще доплатити 126 тисяч гривень, – каже Володимир Брудко.

У Міністерстві доходів та зборів закликають платників податків не чекати до кінця деклараційної компанії – 1 травня 2014 року. Граничний термін подання річної декларації про майновий стан і доходи – 30 квітня цього року. А сплатити задекларований податок варто до 1 серпня.