додому Новини У Тернополі одинокі та малозабезпечені мешканці отримають гігієнічні та продуктові набори

У Тернополі одинокі та малозабезпечені мешканці отримають гігієнічні та продуктові набори

704

Напередодні Великодня одинокі та малозабезпечені мешканці Тернопільської громади отримають 500 гігієнічних наборів та 150 великодніх продуктових наборів від організації Товариства Червоного Хреста.

«Вже стало доброю традицією напередодні Великодня допомагати тим людям, які потребують особливої підтримки. Так, малозабезпечені й одинокі громадяни, які перебувають на обліку в управління соціальної політики, зможуть отримати гігієнічні набори та різноманітні продуктові набори, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Така підтримка від організації Червоного Хреста є постійною та дуже важливою особливо в час війни й ми від імені усіх тернополян дякуємо. Хай те добро, яке робите для наших мешканців повертається сторицею».

До складу гігієнічного набору входять засоби особистої гігієни, зокрема: шампунь, пральний порошок, зубна щітка і паста, засіб для миття посуду, серветки тощо.

Окрім того, уже від завтра 150 сформованих продуктових великодніх наборів (паска, масло, яйця, ковбаса тощо) соціальні працівники центру розпочнуть доставляти у домівки тернополян.