додому Новини У Тернополі одружились перші дві пари за проектом Міністерства юстиції “Шлюб за...

У Тернополі одружились перші дві пари за проектом Міністерства юстиції “Шлюб за добу”

1089

“Шлюб за добу” – пілотний проект, зініційований Міністерством юстиції, стартував у Тернополі. 20 лютого одружилось перші дві пари. Урочистості проходили в Українському Домі “Перемога”, саме туди можна звертатись нареченим, які хочуть за короткий термін, не чекаючи 30 днів після подання заяви, узаконити свої стосунки. Правда, послуга ця втричі дорожча. Одружитись у будні коштує 1767 гривень, а у вихідні 2 тисячі гривень.

Одна із пар, що взяла участь у пілотному проекті “Шлюб за добу” – Надія та Олексій Заворотнікови. Він – військовослужбовець, тому через постійні відрядження особливо спланувати свій час не виходить. Попри швидкість реєстрації шлюбу, рішення поєднати свої долі не спонтанне, а добре обдумане, кажуть молодята.

Весілля планували у тихій спокійній обстановці, без зайвого розголосу та пафосу. Але не так сталося, як гадалося. Надія та Олексій – перші, кого одружили в рамках пілотного проекту “Шлюб за добу”.

Інша пара молодят – Михайло та Галина Волинець. Пропозицію руки і серця своїй коханій Михайло зробив на День Валентина, 14 лютого.

Уже з 21 лютого щодня з 8:30 до 17:30 в Українському Домі “Перемога” наречені можуть подавати заяви на реєстрацію шлюбу у скорочені терміни.

Тернопіль – не перше місто в Україні, де почали реалізовувати проект “Шлюб за добу”. Даний сервіс був започаткований і успішно втілюється в областях зони АТО та інших містах України. До слова, зареєструвати “Шлюб за добу” у Тернополі можуть усі охочі, незалежно від місця проживання.