Головна благоустрій У Тернополі обмежать рух через дамбу

У Тернополі обмежать рух через дамбу

426

vlcsnap-2015-07-14-17h25m39s33У Тернополі обмежать рух через дамбу на вулиці Руській. Там ремонтуватимуть частину дороги, де просіла бруківка. Комунальники кажуть: повністю перекривати дорогу не будуть. Роботи планують розпочати вже завтра.

Проект на капітальний ремонт дамби виготовили ще 8 років тому, постійно кошториси перераховують, вартість робіт щороку зростає. Наразі ця сума складає близько 18,5 мільйонів. Дамба Тернопільського ставу це один з центральних об’єктів, який планують капітально відремонтувати в найближчі терміни, каже Олег Вітик. Враховуючи те, що грошей катастрофічно бракує, виконавчий комітет Тернопільської міськради прийняв рішення поточно відремонтувати дамбу. Роботи почнуть в середу, 15 липня.

– Перекриття дамби як такого не буде, транспорт буде курсувати в двох напрямках. Буде трошки утруднення проїзду, тому що локальні осередки, які ми хочемо відремонтувати в середньому це по 5-6 квадратних метрів, будемо помаленько просуватися. Будуть поставлені огорожі, всі необхідні дорожні знаки і ми за тижні два відремонтуємо дамбу, яка буде придатна для проїзду, – каже Олег Вітик.

Комунальники планують поточно відремонтувати місця просідання бруківки на дамбі. Спочатку робитимуть одну сторону, після того повернуться до іншої.

– Зараз на дамбі спостерігається просадки. В середньому це 12 просадок. Ми розберемо старе покриття, насипемо піщано-цементну суміш, а базальтову шашку вкладемо назад. Такий наш метод виконання робіт.

В Тернопільській міській раді згодом планують капітально відремонтувати дамбу, замінити дорожнє покриття, усі інженерні комунікації, освітлення, влаштувати нову систему водовідведення, відремонтувати затвори.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here