додому Новини У Тернополі новий рекорд – в воду пірнули наймолодший і найстарший “моржі”...

У Тернополі новий рекорд – в воду пірнули наймолодший і найстарший “моржі” міста

1134

Сьогодні, на свято Водохреща, у Тернополі встановили чергові рекорди. У крижану воду пірнали наймолодший і найстарший “моржі” міста. Одному 74, іншому – 9. Обоє рекордсменів уже занесені у Книгу рекордів Тернополя.

Михайлу Тихоновичу – 74, чоловік плаває, відколи себе пам’ятає, хоча моржуванням займається з 1991 року. Вода – це життя, і боятись її не потрібно, каже пан Михайло, а холодне занурення піде лише на користь, але починати потрібно з малого, бо тривале перебування в крижаній воді новачкам може нашкодити.

– Німецька демократична республіка опит робила: жінка родить дитину і вони зразу в воду. І дитина поплила. Бо людина родилася, її обкутують і все, і вона вже все – в неї є страх. От люба людина не залізе в ту воду, бо страх має. Так чи нє? – говорить найстарший учасник моржування Михайло Тихонович.
Страху перед водою не має і наймолодший учасник йорданського занурення. Науму 9 років, моржує з чотирьох. Хлопець школяр, отож загартовуватись щодня не виходить.

Результати найстаршого – 74-річного та наймолодшого – дев’ятирічного моржів були занесені у Книгу рекордів Тернополя.

– Книга рекордів Тернополя зараз нараховує 11 рекордів. Сьогодні, 19 січня 2018 року, встановлюється 3 рекорди: перший рекорд – це наймолодший учасник моржування, другий – найстарший учасник моржування і третій – наймасовіше купання на Водохреще, – каже заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Книгу рекордів Тернополя започаткували у 2017 році. Згодом ці результати можуть претендувати і на фіксацію їх у Книзі рекордів України, а надалі, можливо, і у Гіннеса, кажуть у міській раді.