додому Новини У Тернополі нагородили сумлінних платників податків області за результатами 2012 року

У Тернополі нагородили сумлінних платників податків області за результатами 2012 року

482

У Тернополі нагородили сумлінних платників податків області за результатами 2012 року. Кілька десятків підприємців з різних галузей удостоїлись винагороди. Провели захід з ініціативи Асоціації платників податків України. Звання "Сумлінний платник податків у 2012 році" отримав і телеканал TV-4.

У Тернополі відбувся І етап Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків». Створити умови для підприємців, налагодити співпрацю між бізнесом та владою – така мета проведення конкурсу. На Тернопільщині у рейтинг потрапило чимало підприємств з усієї області. Один із нагороджених – Василь Бабала. Чоловік вже більше 20 років очолює ливарний кооператив у Бучачі. У своїй роботі, зазначає пан Василь, дотримується кількох принципів: якість товару, доступна ціна, умови для працівників та соціальна робота. Бути успішним підприємством, розвиватися і працювати чесно, дотримуючись букви закону, непросто, каже Василь Бабала.

Василь Бабала, директор кооперативу у Бучачі: "Важко працювати. Зараз нові закони, і міняються часто. Це найстрашніше, що є для підприємця. Ще не вспів оформити, зрозуміти, а вже є зміни. І так весь час зміни, зміни. Але якщо старитися, то можна працювати. І то є доказ того, що ми працюємо у таких умовах. І саме більше, то треба бути у бізнесі порядним. Порядність, чесність і справедливість".

Прикладом для наслідування для інших підприємств став і телеканал TV-4. Телекомпанію серед інших медіа визнано сумлінним платником податків за результатами 2012 року. Окрім того, що телекомпанія сумлінно сплачує податки, вона ще й навчає податкової культури своїх глядачів. Це приємна відзнака за чесну працю, вважає директор TV-4 Юлія Винокур.

Юлія Винокур, генеральний директор телекомпанії TV-4: "Якщо ти працюєш, якщо ти виробляєш щось, а ми зокрема виробляємо важку, інтелектуальну продукцію, телевізійний продукт. То, звичайно, ми також є виробники, ми є підприємством, і не сплачувати сумлінно податків, напевно, нікому і в голову не приходить".

Нагороджують сумлінних платників податків у Тернополі вже другий рік поспіль. Це перший етап проведення, на обласному рівні. ІІ Всеукраїнський, етап проведуть у столиці 23 квітня.  

Ярослав Карпик, голова ради Тернопільського відділення АППУ: "Назріла така необхідність, щоб ми відзначили і привітали тих людей, тих працівників, бізнесменів, представнирків малого і середнбого бізнесу, а також і великого і подякувати їм за те, що вони є, що вони є, що вони працюють у важких умовах".

Ігор Дутка, директор Виконавчої дирекції Тернопільського відділення АППУ: "Це дає стимул нашим платникам податків, чесніше сплачувати податки, піднімати рейтинг нашої держави і в майбутньому – це наше життя, життя наших бюджетних організацій".

Податки – це основа бюджету. Саме з допомогою чесних, сумлінних підприємців, вважає влада, життя можна змінити на краще.

Юрій Желіховський, заступник голови Тернопільської ОДА: "Ті люди, які сьогодні тут присутні, по-перше вони своєю працею зміцнюють не тільки свої статки, а сплачуючи регулярно податки, забпечують у такий спосіб незалежність нашої держави і її міць економічну".

Сергій Тарашевський, перший заступник голови Тернопільської обласної ради: "Це один із найважливіших факторів, на чому тримається будь-який бюджет – на сплаті податку. Саме на цих плечах, на цих людях, керівниках фірм йде це надходження до загальної державної скарбнички".

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Ми живемо в умовах економічної скрути, економічної кризи. Всі великі, малі, середні, дрібні підприємства і підприємці, які працюють, розвиваються, створюють робочі місця, то вони заслуговують поваги, уваги з боку влади, а також розуміння і підтримки від контролюючих органів".