додому Новини У Тернополі нагородили організаторів “Міста професій”

У Тернополі нагородили організаторів “Міста професій”

596

vlcsnap-2015-12-11-18h45m22s886Всеукраїнський профорієнтаційний захід “Місто професій” закінчився. Нагородами відзначили усіх, хто приймав участь в його організації. У вересні в Тернополі стартував соціальний проект під патронатом Дружини Президента Марини Порошенко. Проект давав можливість дітям спробувати себе у ролі рятувальника, будівельника, журналіста, кінолога та ще майже трьох десятків професій. Організаторів та учасників акції координатори проекту відзначили грамотами у Тернопільській обласній державні адміністрації .

Цього року у рамках профорієнтаційної акції “Місто професій” її активісти відвідали двадцять три міста України, а участь у заході взяли майже сто тисяч дитей.

– Ми кажемо дякую усім тим, хто долучилися. Дуже правильно сказав пан Олег, часто ми починаємо, і вас, і всіх напрягати з проханням допомогти організувати захід . Не тільки я , взагалі в будь-яких заходах. Але ще більш частіше організатори забувають дякувати всім учасникам вже після заходу. Тому, я вважаю, що для мене це є ще більша місія, ніж коли ми зустрічались в перший раз. Тому що я знаю, яка це складна праця була працювати з дітьми, – говорить головний ідеолог «Міста професій» Тетяна Люлька.

Загалом у соціальному проекті задіяли 130 професій. У Тернополі діти мали змогу навчитися мистецтву кінолога, хірурга, танцюриста, поліцейського та ще ряду спеціальностей. За якісно виконану роботу ” працівники” отримали зарплатню. Координатори проекту запевняють, що наступного року “Місто професій” у Тернополі почне діяти з липня.