додому надзвичайне У Тернополі на проспекті Злуки прорвало тепломережу

У Тернополі на проспекті Злуки прорвало тепломережу

412

У Тернополі на проспекті Злуки прорвало тепломережу. Аварію виявили ввечері, 26 листопада. Внаслідок аварії без гарячої води залишилось кілька житлових будинків на проспекті Злуки і на вулиці Тарнавського. Гаряча вода підтопила підвали будинку Злуки, 37. На опалювання помешкань аварія тепломережі не вплинула. Ліквідувати наслідки комунальники обіцяють до кінця доби.

26 листопада близько 18 години мешканець будинку Злуки-37 повідомив аварійну, що його підвал підтоплює гаряча вода. Бригада аварійно-диспетчерської служби, яка прибула на місце, виявила прорив тепломережі гарячого водопостачання що прокладена на Злуки та вулицю Тарнавського від Центрального теплового пункту "Чалдаєва".

– Ці тепломережі від ЦТП "Чалдаєва" одні із самих найстаріших в, скажем, цьому мікрорайоні масиву "Сонячний", тому вони вже свій ресурс як такий, напевно вже вичерпали як мінімум в два раза, – розповів начальник теплорайону №1 КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" Василь Підгурський.

Відтак, каже Василь Підгурський, аварія сталася внаслідок старіння однієї із труб. До другої години комунальники шукали місце прориву. Вранці взялися за розкопки, аби дістатися до нього.

– Якщо холодну воду легше шукати бо вона виходить зразу на вулицю, то теплові мережі нам не дають такої 100%-сті місце прориву знайти, якщо буде виявлено місце прориву остаточно, скажем так, визначимося з місцем аварії то це буде ну скажем так 2-3 години роботи, – каже Василь Підгурський.

Як наслідок прориву тепломережі без гарячої води опинилося сім будинків проспекту Злуки та три на вулиці Тарнавського. На опалення будинків аварія не вплинула. Повністю відновити гаряче водопостачання комунальники сподівалися до вечора 27 листопада.