Головна духовність У Тернополі можна помолитися до чудотворної ікони Манявської Пресвятої Богородиці

У Тернополі можна помолитися до чудотворної ікони Манявської Пресвятої Богородиці

475

У Тернополі можна помолитися до чудотворної ікони Манявської Пресвятої Богородиці. Святиня – з Манявського монастиря, що на Івано-Франківщині, який ще називають другим Афоном, твердинею православ’я. До Чудотворної ікони можна буде приступити ще до 10 січня в храмі ікони Божої Матері "Скоропослушниці", що на вулиці Довженка на Східному масиві Тернополя.

Чудотворна мироточива ікона Манявської Пресвятої Богородиці  бере свій початок з Афону. Намалював її  в 1788 році монах і передав святиню в Нофоафонський монастир у Грузії. В 1930-х роках, в часи переслідувань церков, архимандрит монастиря аби вберегти ікону Манявської Пресвятої Богородиці, передав її іншому монаху. Одного разу Пресвята Богородиця з'явилася монаху і заповіла відвезти ікону в український Афон. Так на початку ХХІ століття святиня прибула в Україну. Монах довго шукав, де ж знаходиться український Афон, Богородиця спрямувала його на Івано-Франківщину, в Манявський монастир з'явилася йому увсіні і сказала: "Я тут вдома", Залишай мене тут".

– Сила цієї ікони полягала в тому, що до неї приходили люди зі всього Радянського Союзу. Вона допомогала людям в морально-психологічних хворобах, в депресіях, стресах, особливо рятувала людей від такої хвороби як епілепсії. А також до неї прибігали люди, які мали одержимість, залежність від ворога роду людського – сатани. Вона рятувала біснуватих, духовно опущених людей, – розповідає настоятель церкви ікони Божої Матері "Скоропослушниці" в Тернополі УПЦ КП отець Володимир Бичак.

Помолитися до Чудотворної мироточивої ікони Манявської Пресвятої Богородиці можна і в Тернополі. Святину привезли у храм ікони Божої Матері "Скоропослушниці", що на вулиці Довженка. Перебуватиме ікона в церкві до 10 січня. Храм відкритий щодня з 8 ранку до 22 години. Кожен охочий з вірою в серці може прийти помолитися до святині та просити зцілення не тільки тілесного, а й духовного, каже отець Володимир.

Найбільше хотілося б, щоб ми, дійсно практикуючі християни, просили Пресвяту Богородиці не зцілення тіла, а зцілення душі. І просили тих духовних християнських чеснот, які необхідні нам і  нашим дітям: смирення, сокрушення серця, любов, прощення. Пресвята Богородиця приймає тільки тих людей, які все це мають, котрі вірно служать Богу, каже отець Володимир.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here