додому суспільство У Тернополі може з’явитися десять нових автобусів

У Тернополі може з’явитися десять нових автобусів

442

У Тернополі може з'явитися 10 нових автобусів, про це нам розповіли в міському управлінні транспорту та зв'язку. Наше місто бере участь у відповідній державній програмі. В управлінні кажуть: міська рада вже надіслала у Міністерство інфраструктури пропозиції та техніко-економічну документацію. Відповіді поки немає.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів, місцеві органи влади можуть подати свої пропозиції щодо покращення і придбання громадського транспорту.

Ігор Мединський, начальник управління транспорту та зв'язку Тернопільської міськради: "Надали свої техніко-економічні обгрунтування для того, щоби мати можливість отримати, щоби за державні кошти були придбані цих 10 автобусів, які вкрай необхідні для нашого комунального підприємства "Міськавтотранс". Такі документи направлені на ім'я нашого віце-прем'єра Вілкова. Ну і чекаємо зараз погодження".

Як тільки погодження буде, пояснює Ігор Мединський, це означає, що держава профінансує купівлю десяти автобусів. Їх одразу поставлять на маршрути, аби пасажирам було комфортно користуватись громадським транспортом. Але чи справді отримає Тернопіль нові автобуси казати ще рано. В подібних програмах наше місто участь вже брало. Поки що жодну не було реалізовано, кажуть в управлінні транспорту.

Ігор Мединський, начальник управління транспорту та зв'язку Тернопільської міськради: "Ми не тільки по автобусах робили такі техніко-економічні обгрунтування, але і по електротранспорту і на різні приставали умови: 100% фінансує держава, потім 50/50, 50% державний бюджета, а 50% місцевий бюджет. Поки що вони залишаються як такими, що це тільки десь постанови, тільки розмови".

попередня статтяМиколай прийде і до самотніх стареньких
наступна статтяЄвромайдан у Тернополі продовжує функціонувати