додому Головні У Тернополі молоді нащадки запорожців освоюють мистецтво бойового гопака

У Тернополі молоді нащадки запорожців освоюють мистецтво бойового гопака

863
Бойова техніка у поєднанні з танцювальними елементами. Все це про бойовий гопак, який зараз набирає популярності серед українців. Елементи цього непростого виду спору розподіляються на техніку нападу і техніку захисту. Тож гопак це точно не просто танець у звиклому розумінні. Про юних послідовників козаків – далі у сюжеті.
Вони розвинуті фізично, морально і духовно. Знайомтесь, це молоді нащадки запорожців, учасники клубу бойового гопака.

Бойовий гопак є сучасною версією різних елементів східних єдиноборств з елементами українського фольклору. Тут життя сприймається, як поле бою. Вони б’ються за честь, справедливість та Україну. До прикладу, перед кожним тренуванням спортсмени моляться, а далі набираються патріотичного духу співаючи козацькі пісні.

Бойовим гопаком може займатися кожен і кожен може вибрати свій напрямок, який йому найбільше підходить.

Мистецтво козаків приваблює як і дорослих молодих людей, так і дітей. Наймолодші спортсмени кажуть, прийомам бойового гопака навчитися легко, утім треба мати силу і багато працювати над собою.

Досвідчені козаки займаються кілька разів на тиждень. А головне для них, каже тренер, виховати в собі почуття гордості і любові до рідної землі й позбутися комплексу меншовартості.