додому Новини У Тернополі людей навчають, як діяти під час блекаутів

У Тернополі людей навчають, як діяти під час блекаутів

480

У Тернополі відбулося чергове навчання з підготовки населення до можливих блекаутів. Під час навчання відпрацьовано алгоритм дій для мешканців кількох будинків на вул. Князя Василя Костянтина Острозького.

Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

Навчання проводять задля інформування населення як діяти у випадку, коли можливо буде відсутнє централізоване тепло та водопостачання, газ та електроенергія.

«Продовжуємо підготовку міста до життя в можливих надзвичайних ситуаціях і водночас навчання тернополян як діяти при таких обставинах. Цього разу алгоритм дій у критичній ситуації показали для мешканців вул. Князя Василя Костянтина Острозького. Дякую керівнику обслуговуючого підприємства та голові ОСББ, які справилися з поставленим завданням, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Далі тернополяни перейшли у школу №13, яка вибрана як один зі пунктів масового проживання населення на вул. Князя Василя Костянтина Острозького. Тут облаштоване укриття, є спальні мішки, каремати, продукти, генератор, а також польова кухня».

Фахівці комунальних підприємств показали мешканцям, де у будинках точки подачі теплої та холодної води, подача опалення, позначено точки, де за необхідності можна перекрити воду і провести злив із системи водопостачання.