Головна благоустрій У Тернополі капітально відремонтували 12 дворів

У Тернополі капітально відремонтували 12 дворів

289

vlcsnap-2014-08-01-18h13m07s60У Тернополі капітально відремонтували 12 дворів. Планували зробити цього року 25, проте ремонт затягується через затримки з фінансуванням та через те, що реальна вартість виконання робіт зросла.

12 дворів вже відремонтували у Тернополі. Наразі завершують ремонт дворів біля будинків на вулиці Дружби 1, Дружби,3.

– Тут зроблено комплексний підхід, тому що тут одночасно зроблено заміну мереж теплокомуненерго. Чому і так довго затягнулися роботи – бо міняли мережі, крім того зробили ремонт двору, провели водовідведення, бордюри, лавочки, зробили новий контейнерний майданчик для збору і вивезення твердих побутових відходів, і, паралельно, ЖЕК зараз завершує роботи по ремонту фасаду, заміни козирків над входами в підвали і ремонт, який необхідний в під’їздах, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Мешканці вулиці Дружби ремонтом задоволені і дають комунальникам свої пропозиції і побажання.

– Ще хочу щоб зробили гарні козирки, але бачу що зроблять, хотів би, щоб отут машини стояли в кармані, а не під вікнами. Хотів би, щоб транспорт не їхав через наш двір, а об’їжджав, бо діти сюди не мають права вийти. Ще хочу, щоб засипали чорноземом тут, засіяли травку, щоб хто хоче посадив квітник. Щоб в нас було так, як має бути, – радить Ярослав Іванович, мешканець будинку на вулиці Дружби,1.

Цього року з 25 запланованих, поки капітально відремонтували лише 12 дворів. Найперше бракує грошей.

– Планували ми зробити цього року 25, але, на превеликий жаль, роботи затягуються, по-перше, через те, що є великі затримки з фінансуванням, а по-друге – реальна вартість виконання робіт зросла, і коли ми планували використати 7,5 мільйонів гривень на ремонт 25 дворів, то реально вийшло 12 дворів в ті самі гроші – 7,5 мільйони. Тому сьогодні необхідно шукати резерви, шукати можливості звідки гроші забрати, щоб добавити додатково на ремонт тих дворів, які першочергово потребують проведення капітальних ремонтів, – каже Сергій Надал.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here