Головна благоустрій У Тернополі капітально ремонтують хокейний майданчик

У Тернополі капітально ремонтують хокейний майданчик

475

vlcsnap-2015-07-16-15h48m06s250У Тернополі капітально ремонтують хокейний майданчик поблизу будинків на бульварі Данила Галицького, 28 та  вул. Лесі Українки, 17. Хокейний майданчик тут  був і раніше, однак перебував у неналежному стані. Комунальники обіцяють, після капремонту влітку територію можна буде використовувати як футбольне поле, тут буде відповідне покриття, а взимку тернополяни гратимуть у хокей.

У місті відновлюють спортивні майданчики. Минулого року обладнали два нових майданчики, цього року ще чотири.

– Минулого року ми відкрили 2 спормайданчики на вул.. 15 Квітня та Вербицького,4 Цього року ми продовжуємо працювати по відновленні спортмайданчиків, зокрема вже івідкрили на вул..Руська та Старий ринок та П.Орлика, – каже завідувач сектору енергозбереження управління ЖКГ, благоустрою та екології ТМР Павло Савечко.

А будинків на бульварі Данила Галицького, 28 та вул. Лесі Українки, 17 буде хокейний майданчик взимку та футбольний влітку. Нині тут міняють огорожу, уже встановили освітлення, поклали бруківку. Поряд з цим майданчиком буде ще один майданчик для воркауту.

– Технічно ви бачите, кладуть фігурні елементи мощення, на які нанесуть спеціальне покриття, і практично це покриття можна заливати водою і ніяких проблем ту підрядчик не бачить, тут все буде в межах підписаних договорів, – говорить Павло Савечко.

Поряд з цим майданчиком буде ще один майданчик для воркауту. Тут встановлять турінки, бруси та шведські стінки. Роботи планують завершити до Дня міста.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here