Головна благоустрій У Тернополі капітально ремонтують вулицю Пушкіна

У Тернополі капітально ремонтують вулицю Пушкіна

252

У Тернополі капітально ремонтують вулицю Пушкіна. Розташована  вона на масиві "Сонячний". Якщо сприятиме погода, комунальники обіцяють  закінчити роботи вже за кілька днів. Коштуватиме реконструкція міському бюджету майже мільйон гривень. Загалом на капітальний ремонт доріг цього року передбачено майже 23 мільйони гривень.

Вулиця Пушкіна знаходиться у спальному мікрорайоні. Тут не їздить громадський транспорт. Проте через численні скарги мешканців багатоповерхівок на вулиці Пушкіна дорогу включили до титульного списку капітальних ремонтів. Проїзна частина була у жахливому стані і більше 30 років ремонтів не бачила. Аби постелити 320 метрів нового покриття, рух довелось перекрити повністю. Проте терпіти незручності мешканцям вулиці залишилося вже недовго. Ремонт уже на завершенні.

– Влаштовано повністю бардюри, основа і завтра-післязавтра і ми вкладає нижній і верхній шар асфальтобетонного покриття і вулиця Пушкіна буде завершена, – пояснює начальник відділу технагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

Наступною капітально ремонтуватимуть вулицю Карпенка на масиві "Дружба".

– Вулиця Карпенка – це досить великий об'єкт.  Це 5-и мільйонний об'єкт. Так що ми тільки чекаємо завершення тендерних процедур і я думаю початок травня, число десяте, то ми будемо приступати  до вулиці Карпенка. Там трошки довше буде, бо ділянка дуже велика, 5 мільйонів, то це вже великий об'єм робіт, – каже Олег Вітик.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here