додому благоустрій У Тернополі капітально ремонтують дорогу вулиці За Рудкою

У Тернополі капітально ремонтують дорогу вулиці За Рудкою

270

У Тернополі капітально ремонтують дорогу вулиці За Рудкою, через це впродовж дня рух вулицею перекрили. Сьогодні спромоглися вкласти перший вирівнюючий шар асфальту, завершувати ремонт планують наступного тижня.

 

Рух вулицею За Рудкою перекрили сьогодні вранці. Після підготовчих робіт взялися стелити перший шар асфальту, по якому ужезвечора вирішили пускати транспорт. Роботи припиняються, оскільки 12 липня в Тернополі християнське свято Петра і Павла. За викладення другого шару візьмуться згодом. Окрім самої проїжджої частини тут також відремонтують тротуари, які на вулиці За Рудкою вже не один рік в жахливому стані. Завершити капітальний ремонт дороги вулиці За Рудкою планують наступного тижня.

По цьому, каже міський голова Тернополя, почнуть заплановане і ще у грудні минулого року розширення проїжджої частини під залізничним мостом, який слугує транспортною розв'язкою вулиць Збаразька, Бродівська, Крушельницької, Вояків дивізії "Галичина" і Галицької.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Для цього нам потрібно дати транспорт в об'їзд, який поїде власне по вулиці За Рудкою, саме тому зараз в першу чергу ремонтується вулиця За Рудкою. Після того буде проводитись розширення двохарочного моста і паралельно з ним ремонт вулиці Галицької, провулка Галицького, щоб мати можливість в подальшому запустити нормально  транспорт по цій дорозі".