додому Новини У Тернополі говорили про альтернативну освіту на допомогу звичайній

У Тернополі говорили про альтернативну освіту на допомогу звичайній

659

Альтернативна освіта на допомогу звичайній. Про це сьогодні за круглим столом говорили у Тернополі, на відкритті академії MagneticOne.

З року в рік все більшої популярності набуває альтернативна освіта в Україні. Це узагальнюючий термін, який охоплює багато різних педагогічних підходів та є основою педагогіки, що використовується поза стінами звичайних навчальних закладів.

-Альтернативна освіта – це можливість здобуття будь-якою віковою категорією: чи це є дорослі, чи діти, чи молодь. Власне тих навиків, які їм знадобляться в професійному житті, – каже заступник міського голови Тернополя ЛЕОНІД БИЦЮРА.

Засновники та організатори планують розпочати курси навіть для старших людей 60-70-ти років. Будуть також надаватися можливості студентам для проходження педагогічної практики. Головне в цій справі – бажання навчатися.

-Ми група з 15-ти компаній станом на зараз і глибоко давно розуміємо проблему освіти. Ми самі самостійно багато вчимося. Я особисто, перш за все, сім’я. Класична система навіть з реформою нової школи на жаль не встигає. Велика система повільно буде оновлюватися, тому ми для себе вирішили, що створимо…Систему, котра допоможе підвищити перш зха все професійнимй рівень. Насправді розвиток буде максимально широкий і впровадимо от-от концепцію “Life-long-learning” навчання довжиною в життя. У формі курсів і у формі дуже-дуже багатьох різних способів, – розповідає засновник компанії “MagneticOne Group” РУСЛАН САВЧИШИН.

Альтернативна освіта є однією із найбільш стратегічно важливих тем не тільки у Тернополі, а й в Україні, оскільки  відбувається освітня реформа і  від неї очікують вагомих результатів.

-Справа в тому, що неформальна потім стане формальною освітою. Тобто так завжди буває. Те, що інноваційне, те, що нове, воно спочатку сприймається як нестандартне, а потім стає стандартним. Освіта має відповідати вимогам, потребам суспільства. Тобто вона має біти максимально гнучкою. Сучасна людина, конкурентноспроможна, вона має мати критичне мислення, вона має бути творчою. Вона постійно має відчувати проблему і потребу саморозвитку, – каже заступник міського голови ЛЕОНІД БИЦЮРА.