додому культура У Тернополі до професійного свята нагородили працівників культури

У Тернополі до професійного свята нагородили працівників культури

562

vlcsnap-2014-11-07-16h21m56s244Працівників культури Тернопільщини нагородили. Напередодні їх професійного свята, яке в нашій країні відзначатимуть 9 листопада, одночасно із днем української писемності та мови, кращих відзначили. Вони, не зважаючи на події в країні, продовжували розвивати галузь та гідно представляти нашу область.

Революція та двохсотріччя із Дня народження Кобзаря. Це дві тематики, над якими, в основному, цьогоріч трудились працівники культури краю. Традиційні фестивалі через події на українському Сході спрямовували на підтримку бійців та в патріотичне русло. Кращих працівників культури напередодні їх професійного свята – відзначили.

– Серед них є і люди, які мають великий досвід роботи. Ну, і мені приємно, що є багато людей молодих, серед них є і ті, хто поєднував свою роботу із відстоюванням державності на майдані Гідності, багато представників культури там були, – розповідає начальник управління культури Тернопільської ОДА Григорій Шергей.

Аби показати, що культура області напрацювала – представили і конкретні роботи. Чиновники кажуть, це лише мала частина того, що було зроблено.

– Тут представлено частина найбільшої в області колекції Кобзарів. В Борщівському країзнавчому музеї понад 200 кобзарів різних видавців, різних часів. В тому числі і прижиттєве видання першого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Сьогодні із обласного краєзнавчого музею Ви бачите частину колекції рушників, які, до речі, представляють Черкащину, і там є рушник, який вишитий у Шевченковому селі, – каже Григорій Шергей.