Головна благоустрій У Тернополі до Дня міста з’явиться 4 тролейбуси чеського виробництва, які вже...

У Тернополі до Дня міста з’явиться 4 тролейбуси чеського виробництва, які вже експлуатувалися в Європі

211

У Тернополі до Дня міста з'явиться чотири тролейбуси чеського виробництва, які вже експлуатувалися в Європі. Після капітального ремонту їх передадуть комунальному підприємству "Тернопільелектротранс".

За останні два роки в Тернополі купили 10 тролейбусів чеського виробництва, які вже були в користуванні. Вони досить зручні для пасажирів та й для самих комунальників в плані експлуатації. До Дня міста в Тернополі планують купити ще чотири таких тролейбуси.

– На даний момент керівник підприємства вже вирушив в Чеську Республіку, щоб оглянути пропозиції, які запропонують для Тернополя. Тому всі стараюються якомога інтенсивніше працювати, щоб забезпечити чим швидше придбання цих тролейбусів. Ми хочемо щоб це сталося до Дня міста, – розповідає заступник начальника управління транспорту, комунікацій та зв'язку Тернопільської міськради Олег Вітрук.

Орієнтовна вартість одного тролейбуса чеського виробництва разом з доставкою та оформленням усіх необхідних документів складе близько 350-370 тисяч гривень.

– В порівнянні з купівлею, наприклад, нового тролейбуса ЛАЗ, підприємство, яке себе досить недобре зарекомендувало перед містом, бо дуже довго боргувало кошти. Тролейбус ЛАЗ коштує близько 2 мільйонів гривень. То врахуйте 350 тисяч і 2 мільйони – це велика різниця і нам потрібно оновлювати ті застарілі тролейбуси, які ще з 70-х років їздять, на жаль, по Тернополю, – говорить Олег Вітрук.

Усі новини щодо транспортної системи Тернополя ви можете знайти на сторінці управління транспорту у фейсбуці. Туди ж можете писати свої скарги та пропозиції.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here