додому Новини У Тернополі для жінок-лідерок організували тренінг з протидії дезінформації

У Тернополі для жінок-лідерок організували тренінг з протидії дезінформації

800

Як розпізнаватися, перевіряти та викорінювати ворожу пропаганду. У Тернополі для жінок-лідерок організували тренінг з протидії дезінформації. Юля – одна з його учасниць. Дівчина громадська активістка у напрямку з молоддю. Розповідає, це вже не перший її захід, на якому вона покращує свої знання з медіаграмотності. Адже розуміє: фейки неабияк впливають на кожну людину.

“Я брала також участь в онлайн заходах від медіабази, можливо знаєте. І фактично це також була освітня програма, на якому було більше теоретичної, я надіюся, що ту буде більше практичного. Тому що ми зібралися в Тернополі. Я дуже щаслива, що це фактично офлайн захід в Тернополі. І є чим тішитися направду,” – розповідає Юля. 

Захід для жінок-лідерок організували представники громадської організації “Детектор медіа” спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти. Тренінги вже відбулися Хмельницькому та Тернополі. Також їх мають провести ще у Луцьку та Києві.

Після навчання учасниці зможуть подати свою ідею проєкту з протидії дезінформації. П’ятеро переможців отримають менторську підтримку та стипендію на її реалізацію.