Головна надзвичайне У Тернополі діють аферисти, які представляються працівниками водоканалу

У Тернополі діють аферисти, які представляються працівниками водоканалу

376

vlcsnap-2015-06-23-17h40m00s243У Тернополі діють аферисти, які представляються працівниками водоканалу. Люди ведуться на балачки злочинців і віддають гроші. Не робити цього закликають міліціонери, а комунальники нагадують, що потрібно знати про візити працівників водоканалу.

В одну із квартир обласного центру подзвонили у двері. Чоловік представився працівником водоканалу і повідомив, що водомір, встановлений у їх квартирі, відпрацював своє і потребує негайної заміни. Якщо цього не зробити, лічильник знімуть з обліку, а нарахування проводитимуть за іншими нормативами. Вирішити питання гість пообіцяв за 700 гривень. Тернополянка, якій син телефоном передав цю інформацію, дозволила віддати чоловікові 700 гривень. Яке ж було її здивування, коли згодом на запитання, коли ж мінятимуть лічильник, у водоканалі повідомили.

– Наша служба не відправляла за адресою наших працівників і лічильник, встановлений в її квартирі не підлягає повірці чи обміну, оскільки він проходив повірку 2014 року, – розповідає технік відділу розрахунків населення КП “Тернопільводоканал” Марія Захарків.

Така історія непоодинока. Шахрай обдурив також подружжя пенсіонерів. Коли старенькі відраховували з пенсії сімсот гривень, вирвав з рук усі гроші, а там було 3 тисячі гривень, і втік. У водоканалі нагадують: Якщо до вас завітала підозріла особа, котра назвалась працівником будь-якої комунальної установи та вимагає гроші за послуги, дотримуйтесь основних правил:

– Коли приходить працівник з нашої служби, він має показати посвідчення. Тому спочатку треба запитати про посвідчення нашого працівника, – каже Марія Захарків.

Варто зателефонувати у Тернопільводоканал і запитати, чи насправді до вас когось направляли. Якщо вам відмовляються показати посвідчення, негайно телефонуйте на лінію 102. У КП “Тернопільводоканал” також нагадують: усі розрахунки проводяться лише в касах. Жодних грошей нікому вдома віддавати не потрібно.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here