Головна культура У Тернополі діятиме Літній читальний зал під відкритим небом

У Тернополі діятиме Літній читальний зал під відкритим небом

321

У Тернополі діятиме Літній читальний зал під відкритим небом. Його традиційно організували в обласній бібліотеці для молоді, що на вулиці Нечая, 29. Кожен охочий зможе переглянути, прочитати книги, журнали, газети. Відвідати майстер-класи з бісероплетіння та виготовлення сувенірів. Діти зможуть взяти участь у цікавих та пізнавальних іграх.

Біля Тернопільської обласної бібліотеки для молоді буде діяти Літній читальний зал під відкритим небом. Проект для бібліотеки став традиційним, його проводять уже вдруге. Результатом задоволені. Минулого року завдяки цьому проекту до бібліотеки записалось понад 600 нових осіб. Для літньої пори це багато.

Галина Якуб, заступник директора Тернопільської обласної бібліотеки для молоді: "Ну, літо у нас така традиційна пора відпочинку, і проте не усі мешканці нашого міста мають таку можливість, і мають бажання кудись виїхати, тому наш проект, сьогоднішній наш захід розрахований на таких людей, які відпочивають у місті, так звані «діти асфальту» і інші категорії".

У рамках проекту відвідувачі матимуть можливість відвідати читальний зал, переглянути цікаві газети та журнали із фонду бібліотеки, скористатись рухом буккросер, послугою WI-FI, відвідати майстри-класи з бісероплетіння та виготовлення оригінальних сувенірів своїми руками. Цікаво буде й дітям. Для них організовуватиметься особлива програма із настільними та інтелектуальними іграми.

Галина Якуб, заступник директора Тернопільської обласної бібліотеки для молоді: "Ідея «Літнього майданчика» є досить поширеною серед бібліотек України, оскільки бібліотеки стають місцем таким збору громади, не лишень місцем, де можна просто прочитати літературу, але й місцем, де можна обмінятись думками, знайти співрозмовників і і об’єднати громаду навколо чогось, навколо якогось проекту, і тому ми приєднуємось до цього руху. Руху – організації таких літніх майданчиків, які є досить популярні по усій Україні".

З 2010 року бібліотека підтримує рух – буккросер, під час літнього майданчика він не буде винятком.

Катерина Іванчишин, бібліотекар відділу міського абонементу Тернопільської обласної бібліотеки для молоді: "Ми хочемо трішки передати ці книги і більше пригорнути і зацікавити, розказати, що, ось,такий, рух цікавий і неординарний є у нашій бібліотеці. Щоб люди подивились, і можливо хтось собі захоче книжечку взяти і принести на взамін свою".

Літній читальний зал буде  діяти для тих, хто матиме читацький квиток.

Галина Якуб, заступник директора Тернопільської обласної бібліотеки для молоді: "Наша літня читальна зала буде працювати щосереди з 12 по 16 години у літні місяці".
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here