додому суспільство У Тернополі – день жалоби за 9 тернополянами, які загинули у ДТП...

У Тернополі – день жалоби за 9 тернополянами, які загинули у ДТП 20 серпня на Хмельниччині

301

Сьогодні у Тернополі день жалоби, приспущені державні прапори, відмінені усі розважальні заходи. У храмах міста поминають 9 тернополян, які загинули у дорожньо-транспортній пригоді 20 серпня на Хмельниччині. 8 станом на 15 годину уже привезли до Тернополя, 3 загиблих жінок нині поховали.

8 тіл станом на 15 годину уже привезли до Тернополя,3 загиблих – Марію Кекиш, Галину Альховицька та Ольгу Александрову поховали.

Ірина БУРДА, депутат Тернопільської міської ради, підприємець, подруга загиблих: "Похорон відбудеться сьогодні в 11 годині, півпершої в Альховицької Галини і в 15 годині в голови оргнізації "Громадська альтернатива" Александрової Ольги Сигізмундівни".

Марія Кекиш, Ольга Александрова, Галина Альховицька – усі підприємці тернопільського речового ринку. Галина Альховицька виховала двох власних дітей, уже мала онуків та опікувалась трьома дітьми з обласного комунального дитячого будинку. Усіх цих жінок поважали, знали як добрих, талановитих та працьовитих. Кількість присутніх людей на похоронах цьому підтвердження.

Ірина БУРДА, депутат Тернопільської міської ради, підприємець, подруга загиблих: "Від імені депутатського корпусу, я як керівник і співголова громадської організації "Громадська альтернатива", хочу висловити щирі співчуття родичам та близьким загиблих. також від депутатського корпусу і підприємців Тернопільського речового ринку озвучити те, що всі сумують з приводу загибелі тернополян та керівника громадської організації "Громадська альтернатива" Ольги Александрової".

Нині частина підприємців тернопільського речового ринку не працювали, на столах загиблих підприємців запалили свічки. А в місті  оголосили день жалоби: приспущені державні прапори, відмінені усі розважальні заходи. У храмах Тернополя за підприємців, які загинули у дорожньо-транспортній пригоді двадцятого серпня на Хмельниччині, відправили поминальні панахиди. Завтра ховатимуть ще шестеро загиблих.