![пияк дтп2](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/pyiak-dtp2-640x427.jpg)
До поліції Тернопільщини звернувся місцевий мешканець та повідомив, що в ніч проти 23 травня зник його автомобіль «Форд Транзит», який був припаркований біля будинку. Заявник розповів, що випадково не зачинив транспортний засіб і залишив в салоні ключі.
Уже через декілька годин правоохоронці розшукали викрадене авто, а також встановили місцеперебування підозрюваного.
Поліціянти з’ясували, що зловмисник викрав чужий «форд», аби покататися містом, але вже на сусідній вулиці врізався у дерево. Після цього втік з місця дорожньо-транспортної пригоди. За крадіжку транспортного засобу 37-річному жителю Почаєва загрожує до п’яти років обмеження або позбавлення волі.