Головна Новини У Тернополі через інтернет можна подати заяви на реєстрацію шлюбу

У Тернополі через інтернет можна подати заяви на реєстрацію шлюбу

812

Lvivski-ogoloshennya-onlayn-zayavka-na-reyestratsiyu-shlyubuУ Тернополі через інтернет в зручний для себе час можна подати заяви на реєстрацію шлюбу чи записатись на прийом до відділу Державної реєстрації актів цивільного стану. Така зручність доступна вже із початку року. Наразі послугою скористались 46 людей.

На веб-сайті Мін’юсту можна записатись на прийом у зручний для вас час, задати питання в онлайн режимі та подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану. Щоб скористатись такою послугою, потрібно зареєструватись, вказавши прізвище ім’я та по батькові, логін та адресу електронної пошти. Після цього ви матимете особистий пароль та логін і зможете сповна використовувати цю послугу.

– Там є відповідна колоночка, ви так само як у візовий центр собі записуєтесь. Вибираєте день, годину, можете навіть вибрати зал урочистих подій, там є фотографії, можна подивитися, де буде проходити процедура укладення шлюбу. Вам приходить через короткий період часу відповідь, що ви зареєстровані. Фахівець, який веде вашу справу, його прізвище, ім’я, по-батькові. Номер телефону, такий-то . Якщо маєте бажання, то можете зателефонувати чи безпосередньо прийти – там буде вказаний кабінет, – пояснює начальник головного територіального Управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов.

Наразі така процедура не користується популярність, кажуть у відділі головного територіального управління юстиції Тернопільської області. З початку року нею скористалося всього 46 людей. Проте запевняють, вона спрощує процес реєстрації, тому нею варто користуватися. На сьогодні ця послуга надається усіма відділами державної реєстрації актів цивільного стану.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here