![vlcsnap-2022-01-11-15h02m07s203](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/01/vlcsnap-2022-01-11-15h02m07s203-640x360.png)
З шостого січня в Україні почали робити “бустерну” дозу вакцини від коронавірусу. Для третього щеплення використовують лише вакцину Pfizer або Moderna. Згідно із останньою інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги Тернополя, у місті “бустерне” щеплення вже зробили понад три сотні людей. Медики кажуть, що третє щеплення поки не є обов’язковим та закликають не плутати “бустерне” щеплення з додатковим. Сюжет Наталки Дягель далі.