додому суспільство У Тернополі будуть демонтовувати незаконні об’єкти торгівлі

У Тернополі будуть демонтовувати незаконні об’єкти торгівлі

634

Численні скарги тернополян і відсутність дозвільних документів на торгівлю – саме це змусило виконком Тернопільської міськради прийняти рішення про демонтаж кількох об'єктів торгівлі. 

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Це літній майданчик біля ресторану "Ніка" на бульварі Данила Галицького, оскільки є чимало звернень тернополян, що там неможливо відпочивати, бо продають різні напої. А ще там немає дозволів на встановлення і продаж. Крім того, демонтовується торговий павільйон "Інга", на проспекті Злуки,1. Цей об'єкт не має документів ні на землю, ні на право здійснення торгівлі, там є багато звернень, що проводиться продаж алкоголю навіть після 22 години. Крім того, піднавіз біля Майдану Перемоги біля магазину "Продукти" та також "Радомишль" на вул. Митрополита Шептицького біля видавництва "Збруч".

Один із кіосків, який мають демонтувати до 22 червня – "Інга" на проспекті Злуки,1. Тут, зі слів головного міліціонера міста, продають алкоголь неповнолітнім, вночі та без відповідних дозволів. Саме за це власників магазину "Інга" торік уже штрафували.

Олександр Хілюк, начальник міського відділу міліції: "Працівниками міліції 13.11.2012 складено адміністративний протокол по статті 156, ч. 2, за продаж неповнолітнім спиртних напоїв. ДПС в області на даного суб'єкта було нанесено, накладено штраф у розмірі 6 тисяч 800 гривень. Це магазин "Інга" по вулиці Злуки, 1".

Власники магазину штраф сплатили, проте він не за торгівлю алкоголем, а за продаж цигорок неповнолітньому, розповідає співвласник "Інги" Микола Шкарупа. Чоловік переконує: у їх магазині спиртним вночі не торгують, а про рішення демонтувати магазин взагалі чує вперше і демонструє наявні дозвільні документи: ліцензію на торгівлю алкоголем та рішення виконкому про продовження оренди землі.

Микола Шкарупа, співласник магазину "Інга": "В нас порушення було в 2012 році за пачку папіросів, яке вчора перекрутили, сказали, що це алкоголь, це було в 7 годині вечора, це не порушено, бо після 10 не можна, але це не алкоголь, це ми заплатили 6.800 штрафу, я пішов в податкову, мені дали копію чека, я зробив копію ліцензії. Дійсно, кажуть, що таке, як так, порушень більшеь нема ніяких, а я кажу, от така ситуація получається".

Про скарги мешканців мікрорайону Микола Шкарупа знає, однак, розповідає, поблизу є ще кілька магазинів, які також продають спиртне, вночі та ще й неповнолітнім. Чому знесуть саме"Інгу" – дивується.

Микола Шкарупа, співвласник магазину "Інга": "Пиво вон продають на вулиці, вони працюють до 10, але люди відразу після 10-ої не розбігаються зразу".

Павільйонів та кіосків, які торгують алкоголем вночі, у Тернополі чимало, каже Микола Шкарупа. До 22 червня влада міста поки що вирішила демонтували чотири.