додому благоустрій У Тернополі активно взялись за ремонт доріг

У Тернополі активно взялись за ремонт доріг

530

У Тернополі активно взялись за ремонт доріг. Сьогодні техніка працювала на вулиці Пушкіна, проспекті Злуки, на Об"їзній та 15 Квітня. Загалом цього року запланували капітально відремонтувати 5 доріг: на вулицях Пушкіна, Оболоня-Шептицького, Гайовій, Карпенка та найскладніше – на вулиці Збаразькій. Одночасно покриття ремонтуватимуть і ямково. Загалом на ремонт тернопільських доріг цього року виділили понад 30 мільйонів гривень.

Десятки скарг від тернополян – і дорогу на вулиці Пушкіна включили до переліку цьогорічних капремонтів. Аби постелити 220 метрів нового покриття, рух довелось перекрити повністю. Ремонт розрахований до 25 квітня, однак за сприятливої погоди сподіваються закінчити до Великодних свят.

Ще капітальний ремонт передбачений цього року на вулиці Оболоня-Шептицького до моста, на вулиці Карпенка та на вулиці Збаразькій. Найскладнішими Олег Вітик називає два об'єкти – вулиці Оболоня та Збаразьку, на яких, крім дорожнього покриття, оновлюватимуть і мережу водовідведення. Дорожники вже нині думають про зміну руху, зокрема об'їзд вулиці Збаразької. Її почнуть ремонтувати з початком літа.

– Це проблематично, ми розраховуємо зараз на об'їзд по вулиці Лук'яновича, це вулиця Промислова ,через комбайновий завод по вулиці Бродівській. Тролейбуси будуть розвертатись біля фабрики "Нова", на кольці, з поворотом назад, і автобуси підуть по Коновальця вверх. Інакшого варіанту зміни організації руху у нас поки що немає, – пояснює начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

Триває на тернопільських дорогах і ямковий ремонт. Сьогодні техніка працювала на проспекті Злуки, Об'їзній та15 Квітня. У планах – вулиця Протасевича, Мазепи, Степана Бандери. Загалом на ремонт тернопільських доріг цього року виділили понад 30 мільйонів гривень.