додому суспільство У Тернополі 16 лютого будуть проводжати зиму

У Тернополі 16 лютого будуть проводжати зиму

406

У Тернополі 16 лютого будуть проводжати зиму. І дуже сподіваються, що погода цьому не зашкодить. День зими запланували провести на тернопільському ставі. Організатори обіцяють, як і кожного року заходи проведуть грандіозні. Серед іншого, на тернополян чекають перегони на лижах, повітроплавання та страви української кухні.

Щороку День зими приурочують релігійному святу – Стрітенню. 15 лютого, за народними повір'ями, зима зустрічається з весною. Якщо у цей день пообіді погода сонячна – перемогла весна, якщо ж небо похмуре – зима ще не поступається своїм місцем у календарі. Цьогоріч Стрітення у п'ятницю, 15 лютого, а саме святкування проведуть наступного дня, 16 лютого. День зими у Тернополі вже став традиційним і здобув популяність серед тернополян, розповідають у Тернопільській міськраді. Свято часто змінювало місце проведення, а цього року його проведуть на тернопільському озері. Городян розважатимуть по-зимовому.

– Це будуть і спортивні змагання, тобто перегони на лижах і показові виступи з біатлону. Це будуть польоти на повітряних кулях, частування українськими стравами, змагання з різних видів зимового спорту, з багатоборств. Це буде гарне і видовищне свято, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Організатори обіцяють, подбають також про безпеку та комфорт тернополян. На сьогодні товщина криги на озері є достатньо безпечною для проведення масових заходів, запевняють у міськраді. А також біля озера підготують місця для розміщення туалетів.