Головна Новини У Тернополі 12-річні і молодші діти визначали між собою кращих плавців

У Тернополі 12-річні і молодші діти визначали між собою кращих плавців

378

vlcsnap-2016-04-25-17h34m03s166Дванадцятирічні і молодші діти визначали між собою кращих плавців. У Тернополі провели відкриту першість із плавання Тернопільської комплексної ДЮСШ №2. П’ятий рік поспіль ці змагання присвячують пам’яті про Чорнобильську катастрофу.

Відкритий чемпіонат із плавання Тернопільської комплексної ДЮСШ №2 став випробуванням сил наймолодших вихованців школи. Близько сотні маленьких плавців, дітки віком до 12 років і молодші, спробували себе у плаванні різними стилями та на різні дистанції й у змагальному ритмі перевірили набуті на тренуваннях вміння.

– Я зараз швидше почав плисти набагато. Навчився робити кувирки, – розказує учасник змагань Павло Прокопович.

– А скільки можеш проплисти за раз?

– За треніровку ми пливем десь три кілометри.

Тренери й судді змогли перевірити техніку, швидкість і витривалість своїх наймолодших вихованців і сформувати спортивні групи на наступний навчальний рік у спортшколі.

– Тому що є дітки ще молодші, але вони ще, на жаль, цю програму не можуть, а ті, які можуть подолати дистанцію 200 метрів, от, то чотири наймолодших, – каже головний суддя змагань Мирон Ференц.

Уже п’ятий рік поспіль відкритий чемпіонат з плавання присвятили черговій річниці Дня Чорнобильської катастрофи, задля вшанування ліквідаторів, які віддали життя та здоров’я у боротьбі із радіаційною бідою. Відтак, вважають організатори, такі змагання окрім спортивного матимуть і виховний момент для дітей.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here