Головна надзвичайне У тернопільських підприємців виманюють гроші

У тернопільських підприємців виманюють гроші

326

Шахраї майстерні у своїх вигадках. Вони телефонують бізнесменам, представляються начальником податкової і повідомляють про перевірку. Якщо підприємець погоджується залагодити справу, то це вартуватиме йому кілька тисяч гривень. Жертвами афери уже стало кілька мешканців Тернополя.

– Телефонують невідомі особи, представляються начальником податкової інспекції, зокрема моїм прізвищем, з проханням залагодити  певе питання, яке стосується або ж проведення перевірки, або ж з проханням надання якоїсь матеріальної допомоги. Зазвичай, називається якась певна сума грошей, яку просять у представників підприємництва, – розповідає начальник Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області Петро Якимчук.

Схема видурювання грошей проста: з одноразової телефонної картки злочинець телефонує підприємцю і вимагає гроші взамін за сприяння в перевірці податкової. Діють аферисти через посередників – водіїв таксі, мовляв, пакет з грошима треба віддати таксисту. Схожі авантюри були зафіксовані не тільки в Тернополі, а й в кількох районах області. У податковій пояснюють, усі перевірки проводять відповідно до Податкового кодексу. Вони є планові і позапланові. В податковій також наголошують, безпідставних перевірок немає, тому довіряти телефонним шахраям в жодному випадку неможна. Якщо ви отримали таку пропозицію, звертайтесь на гарячу лінію податкової: 23-63-92.

– Я хотів би звернутися до громадян міста, до підприємницьких кіл. Якщо потрапляють такі телефонні дзвінки, то відповідно реагуйте: є в нас телефон довіри, є служба безпеки нашого відомства, які відповідним чином будуть реагувати, – каже Петро Якимчук.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here