![407849402_673128625027454_84133804886050326_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/407849402_673128625027454_84133804886050326_n-640x853.jpg)
В одному із супермаркетів Тернополя купили Кіндер-сюрприз, виготовлений у РФ, повідомляють на Фейсбук-сторінці “Політичний Збараж”.
Цю інформацію вдалося встановити, прочитавши вкладиш у жовтому контейнері з іграшкою.
“Батьки, які в день Святого Миколая вирішили порадувати дітей яйцем kinder, перевірте будь ласка, чи ваші іграшки також були виготовленні в РФ. В жовтому контейнері з іграшкою є інформаційне вкладення, там зазначено виробника іграшки.” – наголошують на сторінці “Політичний Збараж”.