додому благоустрій У Тернопільських дворах поменшало сміттєвих сіток для пластику

У Тернопільських дворах поменшало сміттєвих сіток для пластику

412

У Тернопільських дворах поменшало сміттєвих сіток для пластику. У міській раді пояснюють – це явище тимчасове. Підприємство, яке вивозило сміття, припинило свою діяльність у Тернополі і забирає контейнери для пластику. Але питання сортування сміття залишається актуальним у нашому місті. Ситуацію вже незабаром обіцяють вирішити.

Вивіз пластику в Тернополі доручили комунальному підприємству "Екоресурси". Зараз підприємство замовило спеціальні сітки для цих відходів. Кажуть, вирішити проблему дуже важливо, бо пластик найбільше забруднює навколишнє середовище. Першу партію контейнерів вже завезли на масив "Дружба". До нового року сітками для пластику обіцяють забезпечити усі двори Тернополя. На ціну за вивіз сміття це не вплине. Комунальне підприємство "Екоресурси" пластик не перероблятиме. Його вивозитимуть за межі області.
 
– На сьогоднішній день ведуться перемовини про переробку пластику. Плануємо десь в кінці листопада підписати договір про здачу відходів в одне із підприємств України.Тобто, на сьогоднішній день підприємство буде збирати ці відходи, сортувати, тюкувати і відправляти на переробку, – розповів директор КП "Екоресурси" Сергій Ковдриш.
 
Один контейнер з пластиком наповнюється в середньому за 5-6 днів. За таким графіком і вивозитимуть відходи пластику у денні години в рамках робочого дня працівників підприємства. Сортування сміття у Тернополі планують розвивати і надалі.
 
– Діяльність підприємства буде направлена на створення максимально сприятливих умов для роздільного збору твердих побутових відходів. Тобто, в майбутньому підприємство має в планах поставити додаткові контейнери для збору скла і картону, – каже Сергій Ковдриш.
 
TV-4