![vlcsnap-2022-05-31-15h27m25s611](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/vlcsnap-2022-05-31-15h27m25s611-640x360.jpg)
У Тернопільський став сьогодні висіяли триста кілограмів зелених водоростей – хлорели та сценедесмуса. Цими рослинами наше озеро вже другий рік поспіль рятують від цвітіння. Про їх вплив на екосистему водойми – розповідаємо далі.
У Тернопільський став сьогодні висіяли триста кілограмів зелених водоростей – хлорели та сценедесмуса. Цими рослинами наше озеро вже другий рік поспіль рятують від цвітіння. Про їх вплив на екосистему водойми – розповідаємо далі.