![ScreenShot-VideoID-gHq0bO12p2k-TimeS-11](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/ScreenShot-VideoID-gHq0bO12p2k-TimeS-11-640x360.png)
Порятунок водойми. Сьогодні у Тернопільський став спеціалісти вперше запустили спеціальні водорості. Вони мають допомогти очистити наше озеро. Коли і яким має бути результат їхньої роботи – розповість Тетяна Скиба.
Порятунок водойми. Сьогодні у Тернопільський став спеціалісти вперше запустили спеціальні водорості. Вони мають допомогти очистити наше озеро. Коли і яким має бути результат їхньої роботи – розповість Тетяна Скиба.