Головна Новини У Тернопільському ставі втопився тридцятирічний чоловік

У Тернопільському ставі втопився тридцятирічний чоловік

307

Вода забрала життя щvlcsnap-2014-08-08-13h31m20s125е однієї людини. 20 серпня у Тернопільському ставі на дальньому пляжі втопився тридцятирічний чоловік. На водоймах Тернопільщини цього року загинули 39 людей, з них 4 – діти.

– Була така злива, за словами начальника станції, прибіг мужчина нетверезий, язик заплітався і каже йдіть там поплив чоловік, бо поспорили, що він перепливе став. Послали зразу матроса човном, той виплив, як з’ясувалося, та ще була жінка, вона каже, що того чоловіка вже не видно. А такий дощ лив, що нічого від рятувальної станції не було видно – розповів Василь Козак, начальник рятувально-водолазної служби Тернопільщини

Жінка показувала, що чоловік поблизу дальнього буйка. Спочатку працівники рятувально-водолазної служби, нирнувши, його там не знайшли, згодом вдівши гідрокостюм, потопельника таки витягнули на поверхню, він був на відстані двадцяти-тридцяти метрів від того буйка. За останній тиждень в області втопилося троє людей, в Шумському, Чортківському районах та у Тернополі.

– 14 числа в Шумську тридцятирічний чоловік потонув. Ми його 15 числа підняли. Дякуючи Богу, що дитину чотирирічну вдалося врятувати, яку він взяв у воду з собою, взяв її на шию і перепливав ставок. Сиділа на березі дівчина з хлопцем, то хлопець кинувся і дитину вдалося врятувати. Тіло ж чоловіка ми підняли на другий день, бо це ввечері сталося. А в понеділок, в річці Серет поблизу Чорткова, водолази підняли тіло жінки 70-го року народження, яка ще пропала в середу. Ну і маємо цей випадок в Тернополі, – каже Василь Козак, начальник рятувально-водолазної служби Тернопільщини

Загалом на Тернопільщині цього року на водоймах загинуло тридцять дев’ять людей, четверо з них – діти. Більшість випадків, каже Василь Козак, стається через нехтуваня елементарними правилами поведінки на воді та через алкоголь.

– Люди нехтують елементарними правилами і ми бачимо що цей рік – маса людей, які гинуть в нетверезому стані і це все, що виходить, – оті спори, поспорив, то я перепливу, от і маємо такий результат, що стаються трагедії, – стверджує Василь Козак, начальник рятувально-водолазної служби Тернопільщини.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here