![dtp-_tereb08-09.21.33](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/08/dtp-_tereb08-09.21.33-640x427.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 9 серпня, близько 10 години ранку на виїзді з села Дарахів у напрямку села Хмелівка Микулинецької селищної громади Тернопільського району.
За попередніми даними, водій автомобіля марки «Skoda Octavia» не впорався з керуванням на повороті та виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з мікроавтобусом «Mercedes-Benz». У результаті ДТП травми отримав водій іномарки. Рятувальники розрізали автівку, щоб дістати звідти чоловіка. Його доправили до лікарні.
У мікроавтобусі перебувала компанія молодих людей, віком 16 – 20 років, котрі прямували на відпочинок в Карпати. Попередньо відомо, що за медичною допомогою звернулося шестеро пасажирів мікроавтобуса та водій. Обставини аварії встановлюють слідчі.