додому культура У Тернопільському художньому музеї – виставка живописних робіт Михайла Дирбавки

У Тернопільському художньому музеї – виставка живописних робіт Михайла Дирбавки

1405

vlcsnap-2015-11-23-18h27m04s405У Тернопільському обласному художньому музеї – чергова виставка. Свої картини презентував відомий український художник Михайло Дирбавка. Коли ситуація в країні неспокійна, а це триває вже багато часу, людям потрібна підтримка. Один із способів, вважає митець – лікуватися мистецтвом.

20 листопада художній музей Тернополя зібрав багатьох поціновувачів живопису. Свої картини презентував відомий український художник Михайло Дирбавка. Він малює все своє життя. У творчому доробку художника полотен стільки, що всі вони не помістилися у галереї художнього музею Тернополя. Михайлу Дирбавці минуло сімдесят. Виставка робіт його життя мала вийти до дня народження автора ще минуло річ. Та заворушення на майдані, що переросли у Революцію Гідності, відсунули цю подію на деякий час. І зараз, коли в країні трохи спокійніше, Михайло презентує свої роботи. Живописець надихається природою і передає її красу в картинах, хоче аби це заспокоювало глядачів.

– Дерево – це є життя! Це є буяння. Все що є в природі пов’язане в нас із деревом. Дерево є символом буяння, цвітіння. Кажуть, якщо ти побудував хату, посадив дерево – ти не даремно прожив на цьому світі, – говорить живописець, член національної спілки художників України Михайло Дирбавка.

Михайло Дирбавка не зупиняється на живописі, а ще пише портрети, ікони, розмальовує храми, різьбить по дереву. Привітати художника прийшло чимало охочих. Та найміцнішою опорою для нього залишаються рідні. Любов до свого відображається і на роботах автора.