додому Новини У Тернопільському академічному драмтеатрі ім. Шевченка готують прем’єру – ліричну комедію “Звідки...

У Тернопільському академічному драмтеатрі ім. Шевченка готують прем’єру – ліричну комедію “Звідки беруться діти?”

469

“Звідки беруться діти?” – на цю тему актори Тернопільського драмтеатру вже 27 березня говоритимуть зі своїми глядачами, які завітають до них на прем`єру. Лірична комедія розповідатиме різні історії українських жінок, які перебувають у лікарні. Вистава спонукатиме кожного сміятися, плакати, переживати та ухвалювати несподівані рішення разом із героями та героїнями. За словами режисера-постановника Олега Мосійчука, кожен, хто завітає на виставу, знайде в ній себе.

Пологове відділення провінційної лікарні – саме там відбуваються головні події у виставі “Звідки беруться діти?”. Сюжет розгортається навколо українських жінок. У кожної з них – своя історія. Роль багатодітної матері у виставі виконує акторка Оксана Сачко. За сценарієм, у них з чоловіком шестеро дівчат. Подружжя очікує на ще одну дитину. Чоловік сподівається, що на світ з`явиться син.

“Ця вистава, мені здається, буде на перспективу. Тому, що ми всі знаємо, який зараз важкий час. І ми всі переживаємо за тих дітей, які вже народилися. Прикро, що вони живуть в час війни. І я сподіваюся, що це все мине найближчим часом, що бузьки, які у нас символізують народження дітей, символізуватимуть і народження миру у нашій країні”, – розповіла заслужена артистка України Оксана Сачко.

Народна артистка України Люся Давидко гратиме медсестру Пашу. Загалом у виставі беруть участь два акторські склади.

“Це незвична для мене роль. Я дуже вдячна Олегу Петровичу, що він мені її довірив. У кожній організації є людина, яка до всіх добра, всіх любить, ось це одна з тих жінок. Я дуже рада цій ролі, мені подобається”, – зазначила акторка.

Режисер-постановник ліричної комедії – народний артист України Олег Мосійчук. Автор – письменник та драматург Анатолій Крим. Ця вистава даруватиме глядачам глибокі роздуми про відповідальність і тонкощі батьківства. А ще кожен зможе посміятися, поплакати, пережити складні ситуації і виплутатися з них разом з героями.

“Хтось відмовляється від дитини в силу обставин, хтось прагне дитину, а народити не може. Це сьогодні теж проблема. Я гадаю, що в нас демографічна ситуація погана в країні. І після наших вистав щось відбудеться в плані того, що Тернопіль стане містом-мільйонером”, – додав режисер-постановник вистави Олег Мосійчук.

Прем’єру вистави “Звідки беруться діти?” шевченківці запланували на Міжнародний день театру, який відзначають 27 березня.